logo TyfloCentra Brno, o.p.s. - odkaz na úvodní stranu

Slepotou život nekončí...5. Vánoční dílna

Vánoční dílna se konala ve dnech 12. a 13. prosince 2005. Jednalo se už o pátou takovou dílnu v historii její existence. Pekli jsme malé vánočky a jiné tvary z kynutého těsta. Vyráběli jsme svíčky ze včelího vosku a vánoční přáníčka z barevných papírů. Největší úspěch jak u klientů, tak u návštěvníků TyfloCentra měly skleněné svícínky na čajové svíčky, které si klienti sami pomalovali barvami na sklo. Také jsme malovali hedvábné šátky, každý podle svého přání a fantazie.

V rámci pondělní Vánoční dílny se uskutečnilo vánoční cestovatelské besedování a zpívání. Dílna pokračovala i v úterý vánoční literární dílnou. V rámci této akce se také setkali účastníci kurzů sociálních dovedností a rétoriky.

Vánoční dílna 2005 - fotogalerie

Klienti při práci ve Vánoční dílně.  Malování svícínku.  Tvorba přáníček.  Pečení vánočního cukroví.  Pečení vánoček.  Hotové cukroví.  Vánoční cestovatelské besedování s Ing. Maderem.  Vánoční cestovatelské besedování s Ing. Maderem.  Vánoční zpívání - Pavel David doprovází hostující zpěvačku.  Vánoční zpívání - Honza Pavlíček hraje na kytaru.  Pro klienty bylo připraveno bohaté pohoštění.

Zpět na Vánoční dílny


Vyhledávání


Regionální střediska


Facebook


Dobrovolnictví

Máme akreditaci Ministerstva vnitra ČR v oblasti dobrovolnické služby.Odborná praxe

Nabízíme praxi studentům sociálních, speciálně pedagogických či výtvarných oborů (VŠ, VOŠ).Dárci


Děkujeme za podporu.


Pravidelně nás dotují


DoporučujemeDotazy

Veškeré připomínky zasílejte na adresu webmaster@tyflocentrumbrno.cz
K jakémukoliv užití textů a obrázků, uveřejněných na tomto serveru, je třeba souhlas provozovatele.
Prohlášení o přístupnosti © TyfloCentrum Brno, o.p.s. 2002-20
Hostováno na WEDOS.CZ